بیانیه جمعی از وکلا داد گستری در حمایت معاونت امور زنان ریاست جمهوری !

بی‌تردید نهاد معاونت امور زنان و خانواده قادر است در سایة مشی اعتدالی و با اتخاذ رویکردهای ارتقایی و حمایتی در شکل دهی و ترویج نگرش‌های انسانی نسبت به جایگاه و موقعیت زنان در عرصه خانواده و جامعه، نقش بسیار حیاتی و تعیین کننده‌ای ایفا نماید.

انتخاب خانم شهیندخت مولاوردی به سمت معاونت این نهاد حساس پیامی مثبت و دلگرم‌کننده به غالب زنان جامعه ابلاغ نمود. تجربیات ارزشمند ایشان در عرصه‌های مدنی و حقوقی، فعالیت‌های اجرایی و تحقیقاتیِ معطوف به ارتقاء جایگاه انسانی زنانِ، می‌تواند نوید‌دهنده تحولات اساسی در زمینه پیشبرد حقوق زنان و خانواده از طرق شناسایی خلاءها و نقایص قانونی، بررسی آسیب‌شناسانة چالش‌های فراگیر حقوق زنان و خانواده همچنین تعامل سازنده با نهادهای جامعه مدنی و تدوین لوایح پیشنهادی در چارچوب ظرفیت قانون اساسی و راهبردهای دولت تدبیر و امید باشد.

در شرایط کنونی زنان جامعه به خوبی واقفند حرکت به سوی تحقق انتظارات و مطالبات در وهلة نخست نیازمند زمان و تمهید امکانات مقتضی است. در این راستا آن‌چه که می‌باید مبنا و مقدمة توجه قرار گیرد مشارکت کلیه گروه‌های اجتماعی، مراکز علمی، پژوهشی فارغ از جناح بندی‌های سیاسی است.

ما جمعی از وکلاء عضو کانون دادگستری مرکز ضمن اعلام حمایت از انتصاب خانم شهیندخت مولاوردی بانوی فرهیخته و دانش آموختة حقوق به عنوان معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، حسب وظیفه آمادگی خود را جهت همکاری تا رسیدن به افق پیش روی دولت تدبیر و امید اعلام داشته و در مسیر انجام این مسئولیت خطیر برای ایشان و همکارانشان آرزوی بهره‌مندی از توفیقات الهی را داریم.

 

جمعی از بانوان عضو کانون وکلاء دادگستری مرکز

/ 9 نظر / 25 بازدید
حسین

[گل]

مهاجر زمان

خداروشکررررررررررررررررررررررررررررررررررررر ایشالا اتفاقات خیلی خوبی به زودی در این حیطه بیوفته[لبخند][گل]

مهرداد اشک9

مرسی اما کلا حرف، خوب زده میشه اینجا!

صدرا

سلام خب انتصابات دکتر روحانی تاکنون امیدوار کننده بوده و ما هم دعا می کنیم تا افراد انتخاب شده از جمله خانم مولاوردی کارها را به خوبی پیش ببرند و بعداً افسوس فرصت های از دست رفته را نخوریم.

آنسوی مه

ممنونم از مراجعه به وبلاگ اینجانب شما نیز وبلاگ ارزنده و پر محتوائی دارید.

آفتاب

با پستی جالب وخواندنی آپم..نظر شما برایم مهم وخواندنیست...[قلب]

آفتاب

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تو را به قعر دریا ببرند . آن ماهی که آسوده بر سطح آبها می بینی مرده است .

آفتاب

با یک پست جدید ومتفاوت منتظزتون هستم...[گل]

آفتاب

زمان آدم‌ها را دگرگون می‌کند اما تصویری را که از آنها داریم ثابت نگه می‌دارد. هیچ چیزی دردناک‌تر از این تضاد میان دگرگونی آدم‌ها و ثبات خاطره نیست! [گل]